Ти як? Є проблеми? Базовий курс самодопомоги допоможе «зарядити» внутрішній двигун

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівцями Державної служби зайнятості проводяться тренінги для клієнтів служби зайнятості на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

09:26:10 13.09.2023

На Кіровоградщині стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

«Робота для ВПО: ти потрібен!» – саме під таким гаслом стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія, метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в громади.

09:23:58 13.09.2023

Що мається на увазі під облаштуванням робочого місця для надання компенсації при працевлаштуванні особи з інвалідністю?

Нагадаємо, що 29 серпня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893, якою затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

09:21:43 13.09.2023

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю: куди звертатись роботодавцю для її отримання?

Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (набрала чинності 29 серпня 2023 року).

09:20:33 13.09.2023

Кавомани отримають нову кав’ярню «КОНФІТЮР» у Кропивницькому: «єРобота» - початківцям у бізнесі

У вас є давня нездійснена мрія у реалізації себе як бізнесмена чи бізнесвумен? Зараз саме час скористатися можливостями урядової програми «єРобота» та започаткувати власну справу. Не проґавила свій шанс і кропивничанка Світлана Лавриненко.

09:19:03 13.09.2023

Як стати впевненим користувачем ПК? Пройти короткострокові курси від служби зайнятості

Електронні технології не стоять на місці, особливо ті, які щільно пов’язані з комп’ютером. Сьогодні практично жодна робота не обходиться без вільного знання комп’ютера. Коли ваша професія пов’язана з роботою на комп’ютері, то важливо не лише знати прості програми, але й устигати стежити за усіма нововведеннями.

09:17:01 13.09.2023

Ви кухар за освітою? Садочки, школи та лікарні Кіровоградщини чекають на вас!

Роботодавці Кіровоградщини подали до Кіровоградського обласного центру зайнятості 33 вакансії для кухарів. Зокрема, мова йде про потребу у працівниках до медичних, навчальних та розважальних закладів, а також закладів громадського харчування. Є вакансія й на одному з підприємств видобувної промисловості.

08:25:07 04.09.2023