Навчання перукарському мистецтву з нуля: куди звернутися та скільки коштує?

Хто такий перукар? Перукар – це творець нового образу клієнта. У наш час такий майстер має бути справжнім художником, прагнути, щоб зачіска відповідала характеру та темпераменту клієнта. Тому якщо ви ще не обрали професійний шлях або вирішили змінити його та опанувати нову сферу, тоді професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» стовідсотково для вас!

10:28:21 30.10.2023

Як створювати креслення для швейних виробів? Служба зайнятості запрошує на курси

Хочете зануритись у світ моди? Бажаєте опанувати основи конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Ми маємо для вас пропозицію навчання – курси цільового призначення за програмою «Моделювання швейних виробів».

10:26:05 30.10.2023

Що таке таргетована реклама та як її налаштувати? Про це на безоплатних курсах для безробітних

Ви у пошуку власного професійного шляху? Розмірковуєте, яка справа може приносити задоволення та гідну оплату? Або хочете обрати новий напрямок діяльності?​​ Опануйте трендову професію та навчіться налаштовувати рекламу у Facebook чи Instagram.

10:24:42 30.10.2023

За якими професіями учасник бойових дій може пройти професійне навчання в рамках експериментального проєкту?

Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 р.).

14:40:06 10.10.2023

У якому вигляді може проводитися професійне навчання учасників бойових дій?

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https:// Насамперед нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року) запроваджено експериментальний проєкт та затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості (далі - Порядок).

14:39:43 10.10.2023

Які документи необхідно подати до Державної служби зайнятості для проходження учасником бойових дій професійного навчання?

Для організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості здобувач освіти подає заяву за встановленою формою  (http://surl.li/lnnbl).

14:37:01 10.10.2023

Майже 700 нових робочих місць: ухвалено чергові гранти за програмою «єРобота»

Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 28 серпня по 10 вересня поточного року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

14:30:25 10.10.2023

«Скажи чесно, ти як?»: переможемо виклики війни разом

Тривожні думки не дають спати? Не знаєте, як зупинити паніку? Що робити, якщо нічого не хочеться? Відповіді на ці та багато інших запитань є завдяки програмі ментального здоров’я «Ти як?». Її мета – навчити українців піклуватися про своє ментальне здоров’я та показати інструменти, які допоможуть подолати тривогу.

08:50:48 28.09.2023