Які документи формуються у центрі зайнятості при реєстрації особи як безробітного?

Нагадаємо, що процедурні питання реєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, виписані в Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446. Відповідно до пункту 6 вказаного Порядку, на підставі даних, що надає особа, яка шукає роботу, формується персональна картка. Ця ж картка використовується в процесі надання соціальних послуг особі, якій надано статус зареєстрованого безробітного.

10:46:40 30.10.2023

Допомога по безробіттю: який наразі встановлений мінімальний розмір?

Нагадаємо, що постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) від 31 січня 2020 року № 211, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 20 лютого 2020 року за № 197/34480, мінімальний розмір допомоги по безробіттю було встановлено величиною 650 грн.

10:43:58 30.10.2023

За якою формою звітності має подаватися інформація про працевлаштованих за кордоном?

Нагадаємо, що з 14 жовтня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України “Про зайнятість населення”, якими суттєво змінюється система державного регулювання діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Серед іншого, запроваджено подання суб’єктами господарювання (агентствами зайнятості) декларації до Міністерства економіки України про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Такі агентства зайнятості мають звітувати перед зазначеним Міністерством про свою діяльність у цій сфері.

10:40:40 30.10.2023

Робота для ВПО. Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Офіційне працевлаштування, безоплатне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безоплатні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

10:38:08 30.10.2023

Кількість вакансій на ринку праці збільшується

Починаючи з цьогорічної весни на ринку праці України відбувається поступове зростання кількості вакансій. Зокрема, у вересні 2023 року у базі даних Державної служби зайнятості налічувалося 103 тис. вакансій (у липні – 83 тисячі).

10:34:03 30.10.2023

До уваги безробітним: є можливість безоплатно здобути професію водія!

Давно хотіли отримати водійське посвідчення, але вагались? Час настав! Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)».

10:29:43 30.10.2023