Відмова роботодавця від прийому на роботу безробітного, який пройшов профнавчання на його замовлення: яка відповідальність?

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості здійснює професійне навчання зареєстрованих безробітних, у тому числі й на замовлення роботодавців. Це врегульовано ст. 35 Закону України “Про зайнятість населення”.

14:28:42 22.06.2023

Інвестуй знання в агробізнес – навчайся фермерству

Що таке фермерське господарство, який правовий режим майна фермерського господарства, скільки землі потрібно для створення фермерського господарства? Чи ви вже успішний фермер і бажаєте глибше пірнути в організаційно-правові аспекти цієї сфери? У вас виникають такі питання? Тоді вам на курси цільового призначення за навчальною програмою «Організаційно-правові основи створення фермерського господарства»!

14:22:57 22.06.2023

14:20:54 22.06.2023

5 місяців і ви вмілий перукар: навчання від служби зайнятості для жителів Кіровоградщини

Хочете отримати професію, яка завжди буде затребуваною на ринку праці? Мова йде про перукаря. Це саме та сфера заняття, якою люди користуватимуться завжди, щоб мати гарний вигляд.

10:57:28 16.06.2023