Комп’ютеризація бухобліку: пропонуємо курси, що допоможуть заощадити час та реалізувати заплановане

Сьогодні ринок програмних IT-продуктів та послуг у сфері ведення бухгалтерського обліку так стрімко розвивається, що інколи ці зміни не вдається «ухопити за бороду». Вихід один – навчання та опанування нових знань!

10:56:26 16.06.2023

Які зміни відбулися у законодавстві з питань обчислення середньої заробітної плати?

Насамперед нагадаємо, що застрахованим особам,  страховий стаж яких за 12 місяців до реєстрації як безробітних складає не менше 7 місяців,  розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу). Це врегульовано  Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.

10:55:31 16.06.2023

Чи може отримати мікрогрант засновник декількох юридичних осіб?

Нагадаємо, що питання надання мікрогрантів врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами, далі - Порядок).

15:54:45 08.06.2023