У класифікаторі професій понад 8 тисяч назв. Чи складно ним користуватися при заповненні форми звітності № 3-ПН?

На даний час у Національному класифікаторі професій України згадується понад 8 тисяч професій, посад, професійних назв робіт та спеціалізацій до них.

10:08:36 27.02.2024

Чи може роботодавець в інформації про вакансію зазначати вимоги до статі та віку працівника?

Нагадаємо, що інформація про попит на робочу силу/вакансії подається роботодавцем до Державної служби зайнятості за формою № 3-ПН. Форма звітності та порядок її подання затверджені наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року № 565/37901. Все про форму звітності за посиланням http://surl.li/ddocx.

10:07:52 27.02.2024

Доглянутий сад – рясний та якісний врожай: дізнавайтеся усі секрети садівників на курсах від служби зайнятості

Не за горами весна, а отже незабаром розпочнуться роботи у саду. Чи хотіли б ви пізнати тонкощі мистецтва садівників? З’явилася гарна можливість отримати нові та корисні знання! За сприяння служби зайнятості організовуються курси цільового призначення за програмою «Особливості роботи у плодовому саду у весняний період».

09:50:18 27.02.2024