Яка тривалість виплати допомоги по безробіттю для осіб передпенсійного віку?

Тривалість виплати допомоги по безробіттю встановлюється нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»  https://cutt.ly/hMEQWkV  (далі – Закон, зі змінами, у тому числі, що набрали чинності 29 жовтня 2022 року).

14:49:14 18.11.2022

Понад 30 безробітних Новоукраїнської громади облаштовують житло для внутрішньо переміщених осіб

Забезпечити житлом тих, хто його втратив, – це першочергове завдання як органів місцевого самоврядування, так й інших установ, громадських організацій, покликаних допомагати людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Сьогодні це внутрішньо переміщені особи, які через активні бойові дії покидають свої домівки задля збереження життя і здоров'я своїх рідних.

14:45:05 18.11.2022