Яка максимальна вартість ваучера встановлена на 2023 рік?

Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Це визначено ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення».

10:37:54 10.01.2023

Хочете відкрити власний бізнес? Проходьте курси та перемагайте у програмі надання грантів

Мрієте про власний бізнес? Є ідея для розвитку, але не знаєте з чого почати? Пропонуємо вам короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «єРобота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

10:36:40 10.01.2023

Які обмеження щодо максимального розміру допомоги по безробіттю передбачені під час дії воєнного стану у 2023 році?

Під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року (п. 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).

10:33:57 10.01.2023

Хочете змінити якість свого життя? Жінок-ВПО запрошують на марафон

Ви маєте унікальну нагоду долучитися до першого в Україні проєкту, який через натхнення, знання та консультування дасть зможу жінкам-ВПО покращити якість свого життя за короткий період часу, а саме - за 21 день.

10:32:45 10.01.2023

На Кіровоградщині більше півсотні осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання

Протягом 2022 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 52 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 15 підприємств області та 4 закладів освіти.

10:30:17 10.01.2023