Дія. Цифрова освіта: онлайн-платформа на допомогу

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значною мірою впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

14:41:02 22.12.2022

Щодо яких категорій громадян законодавство передбачає додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

Нагадаємо, що категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон).

14:36:15 22.12.2022

«Українці надихають своїми вчинками на те, що раніше здавалося неможливим»

Українці не припиняють допомагати своїй країні, вони боронять кордони, волонтерять, створюють та розвивають бізнес, який не лише підтримує економіку, а й значно допомагає тим, хто цього потребує. Підприємниця з міста Бобринець Вікторія Штурко не стала виключенням та перемогла у грантовій програмі «єРобота».

14:35:29 22.12.2022

Безкоштовний тренінг «Як підбити підсумки року та створити плани на 2023 рік?»

Не знаєте, як будувати плани на наступний рік в умовах повномасштабної війни? Вважаєте, що в кризу можна тільки економити та виживати? За даними низки досліджень стан невизначеності є одним із найважчих і найбільш емоційно-руйнівних. Тож не дивно, що під час кризи люди часто падають духом, забуваючи, що це не лише період невизначеності, а й можливість для змін.

14:19:37 22.12.2022