Яку інформаційну підтримку легалізаційних процесів пропонує служба зайнятості?

Обласний центр зайнятості проводить інформаційну кампанія щодо висвітлення питань легального оформлення трудових відносин. В її рамках проходять семінари (вебінари) для шукачів роботи та роботодавців, розміщуються матеріали на сторінці центру в мережі Інтернет та у соціальній мережі Фейсбук.

08:22:11 13.09.2021

Працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню: законодавство та звітність

Статтею 14 Закону України “Про зайнятість населення” визначено категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Для працевлаштування таких громадян (крім осіб з інвалідністю) роботодавцям (юридичним особам) з чисельністю працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Для юридичних осіб, з чисельністю працівників від 8 до 20 осіб, встановлена квота у розмірі не менше однієї особи для працевлаштування осіб передпенсійного віку (особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років).

08:16:10 13.09.2021

Про документи, які підтверджують належність громадян до квотних категорій

Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2013 за № 841/23373, затверджено Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. У рядку 02 інформації зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році.

08:14:07 13.09.2021