Які документи необхідно надати в центр зайнятості для реєстрації як безробітного?

Процедура реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, визначена Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792 (далі – Порядок).

09:53:08 25.05.2021

На Кіровоградщині вакантні 35 робочих місць для сімейних лікарів

19 травня, у всьому світі відзначається День сімейного лікаря. Зараз під час карантину і боротьби з коронавірусною інфекцією роль сімейного лікаря важко переоцінити. Саме вони тримають зв’язок зі своїми пацієнтами, відповідають на численні питання, розвіюють побоювання та допомагають пройти випробування хворобою тим, хто потребує особливої турботи та уваги.

09:49:07 25.05.2021