Безробітні Кіровоградщини можуть отримати професію швачки у Рівному

Швачка – одна з найдавніших професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Зараз ця професія найбільш поширена в швейному та трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу, які розташовані в кожному регіоні країни.

11:44:20 31.08.2021

Про особливості заповнення трудового договору з фізичною особою-підприємцем

У раніше розміщених наших матеріалах йшлося про затвердження типових форм трудових договорів про надомну та дистанційну роботу. Відповідний наказ, яким затверджені ці форми, набрав чинності 16.07.2021р. Хочемо нагадати також, що свого часу Кодекс законів про працю України було доповнено статтею 24-1, яка регулювала питання реєстрації в державній службі зайнятості трудових договорів, укладених між найманим працівником і фізичною особою. Під фізичною особою маються на увазі як фізичні особи-підприємці, які провадять господарську діяльність і застосовують найману працю, так і громадяни – фізичні особи, які застосовують працю особистих водіїв, кухарів, прибиральниць. З 01.01.2015 р. відповідна норма скасована, але діє положення вказаного Кодексу, яке визначає, що трудовий договір з фізичною особою має бути укладений обов’язково в письмовій формі.

11:42:15 31.08.2021

Дистанційна робота в період карантину: чи врегульовані правові питання

Законом України від 04.02.2021 №1213-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу” (набрав чинності 27.02.2021) внесено зміни до Кодексу законів про працю України, зокрема, в частині регулювання дистанційної роботи.

11:41:58 31.08.2021

Дія Сіті: яка модель працевлаштування гіг-спеціалістів?

З 14.08.2021 набрав чинності Закон України від 15.07.2021 № 1667-IX “Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні” (далі – Закон). Закон прийнято для стимулювання розвитку цифрової економіки шляхом створення сприятливих умов для ведення інноваційного бізнесу, розбудови цифрової інфраструктури, залучення інвестицій та талановитих спеціалістів.

11:40:47 31.08.2021

Від початку року 24 мешканці Кіровоградщини з інвалідністю освоїли нові професії

Протягом січня – липня 2021 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 24 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 12 підприємств області та п’яти закладів освіти.

10:21:42 20.08.2021