Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання новим професіям

Внаслідок суттєвих змін на ринку праці, які були спричинені військовою агресією, сьогодні наша держава має декілька ключових викликів, вирішення яких є вкрай важливим для майбутнього України.

14:20:48 13.11.2023

Кіровоградщина: майже 100 безробітних громадян пройшли навчання та будуть забезпечувати безперебійну роботу котелень

Зима не за горами, а отже вправні господарі вже сьогодні дбають про підготовку до нового осінньо-зимового періоду, аби в їхніх установах було тепло та затишно. Важливого значення приділяють й підготовці кваліфікованих працівників для роботи в котельнях, які працюють на різних видах палива.

14:17:00 13.11.2023

Кав’ярня «Ваніль»: «єРобота» допомагає ветеранам Кіровоградщини відкривати власний бізнес

«Спокій та тиша – це зараз те, що чи не найбільше цінують українці. А тому, при відкритті кав’ярні, я хочу, аби такі елементарні речі стали головними її атрибутами», – розповідає переможець урядової програми «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» Юрій Козачінський.

14:16:40 13.11.2023

єРобота: вже 148 ветеранів та членів їхніх родин отримають 59 млн гривень грантів від держави на розвиток бізнесу

Зокрема, переможцями 13-ої хвилі подачі заявок стали 12 переможців: 6 - учасників бойових дій, 6 - членів родин ветеранів. Вони отримають 5 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу.

14:13:03 13.11.2023

«АвтоКрАЗ» запрошує на роботу: іногороднім надається гуртожиток та високооплачувана робота

Перебуваєте у пошук роботи та готові змінити місце проживання? Сьогодні Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» терміново потребує фахівців для укомплектування вакансій.

14:10:27 13.11.2023