Ви далекоглядні і бажаєте мати сезонну роботу в котельні? Ми знаємо, де навчають затребуваним професіям

Оператор котельні – саме за цією професією на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 29 травня 2023 року стартує професійне навчання. Термін навчання: 4,5 місяці.

13:37:40 18.05.2023

Цивільна оборона: служба зайнятості навчає актуальному

Реалії сьогодення в умовах воєнного стану змушують ставити собі чимало запитань. Як підготуватися, що робити, якого алгоритму дій дотримуватися, де шукати укриття, як надати першу медичну допомогу?  Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на курсах цільового призначення «Цивільна оборона», які організовує Державна служба зайнятості.

13:35:29 18.05.2023

Які зміни відбулися щодо процедури реєстрації безробітних?

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446, яка набрала чинності 10 травня 2023 року, затверджено Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу (далі – Порядок).

13:34:57 18.05.2023

На Кіровоградщині є робота для продавців

Маєте комерційну «жилку» і хочете працювати у сфері обслуговування? Наразі в Кіровоградській області є 27 вакансій продавців, а саме: продавців-консультантів, продавців продовольчих товарів та продавців непродовольчих товарів. Заробітна плата торговців сягає від 6700 до 10 000 гривень.

09:14:04 15.05.2023

Навчайтеся фермерству та інвестуйте знання у власний бізнес

Створюєте фермерське господарство і цікавитесь як це правильно зробити з урахуванням правових  засад? Чи ви вже успішний фермер і бажаєте глибше «пірнути» в організаційно-правові аспекти цієї сфери? Вам до нас! Державна служба зайнятості рекомендує курси цільового призначення за навчальною програмою «Організаційно-правові основи створення фермерського господарства».

09:09:30 15.05.2023