ПрАТ «Металит» потребує працівників

Слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, формувальник машинного формування, обрубувач, плавильник металу та сплавів, стрижневик машинного формування, стрижневик ручного формування. Саме такі вакансії пропонує шукачам роботи ПрАТ «Металит» – підприємство, яке займається литтям чавуну.

09:07:45 15.05.2023

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація за працевлаштування окремих категорій молоді?

Нагадаємо, що 29 квітня 2023 року набрали чинності норми Закону України “Про зайнятість населення” та Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 124, в частині надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних щодо окремих категорій молоді. До цих категорій належать особи:

09:02:50 15.05.2023

Роботодавці Кіровоградщини чекають на кухарів

Любите готувати і хочете пов’язати своє професійне життя з кухнею? Робота для кухарів є! На сьогодні 28 вакансій заявлено в межах Кіровоградської області.  Заробітна плата фахівців сягає до 10 000 гривень. Кухарів потребують медичні, навчальні заклади, шахта та різноманітні кафе.

09:01:53 15.05.2023

У яких закладах освіти може проходити навчання за ваучером?

Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (із змінами), навчання за ваучером здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність.

08:59:05 15.05.2023

Соціальна робота в умовах воєнного стану: від навчальних курсів до місії життя

Ви соціальний працівник чи плануєте реалізуватися у сфері соцзахисту? Про те, як надаються соціальні послуги під час воєнного стану, – на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Соціальна робота в умовах воєнного стану». Державна служба зайнятості запрошує всіх бажаючих                            22 травня 2023 року.

08:58:50 15.05.2023

Яка тривалість виплати роботодавцям компенсації за працевлаштування окремих категорій молоді?

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі   Facebook  09 травня 2023 року було розміщено матеріал про розмір компенсації, що надається роботодавцям при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з числа окремих категорій молоді.

08:55:08 15.05.2023

За якими формами здобуття освіти проводиться професійне навчання безробітних?

Відповідно до пункту 16 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі – Порядок), професійне навчання безробітних здійснюється за очною (денною, вечірньою), дистанційною, мережевою, індивідуальною (на робочому місці, на виробництві), дуальною формами здобуття освіти або шляхом їх поєднання.

08:54:59 15.05.2023

Краса врятує світ: навчаємо креативній професії

Згодні з постулатом, що кожна людина по-своєму прекрасна? Прагнете недоліки перетворювати на переваги? Бажаєте підкреслювати індивідуальність клієнта і створювати неповторні образи? Хочете додати яскравих фарб у своє життя і дарувати позитивний «вайб» оточуючим? Станьте феєю краси і своїми руками творіть магію перетворення!

08:52:14 15.05.2023