Діджитал-професія: навчайтеся та йдіть в ногу з часом

Мрієте стати «профі» у сучасній і перспективній професії IT-сфери, але не визначились в якій саме? Зупиніться на 3D-дизайні, адже це найбільш перспективна галузь комп’ютерного дизайну. Аніматори, візуалізатори, моделери та інші 3D-фахівці постійно затребувані у сфері реклами, створенні візуальних ефектів ігрової, ювелірної та багатьох інших індустрій.

13:27:05 09.05.2023

У яких випадках може проводитися професійне навчання безробітних?

Механізм організації центрами зайнятості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних визначено Порядком професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі - Порядок).

13:26:56 09.05.2023

На 1 мільярд гривень ухвалено рішень за програмою “Власна справа”

За програмою "Власна справа", яка діє в рамках урядового проєкту "єРобота" з липня минулого року, вже прийнято рішень на 1 млрд гривень.  Програма допомагає українцям заснувати новий бізнес або розвинути вже існуючий. Про це повідомила директорка Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

13:23:32 09.05.2023

ТОП-5 вакансій Кіровоградщини

Слюсарі, водії, електромонтери, швачки, а також продавці, електрогазозварники та кухарі – робітничі професії, які залишаються затребуваними на Кіровоградщині.

13:21:41 09.05.2023

Яка тривалість виплати роботодавцям компенсації за працевлаштування особи, що перебуває у статусі зареєстрованого безробітного понад 6 місяців?

Загальна тривалість виплати компенсації при працевлаштуванні особи, яка перебуває у статусі зареєстрованого безробітного понад 6 місяців,  становить 12 місяців. Це врегульовано частиною 1 статті 26-1 Закону України “Про зайнятість населення”.

13:19:34 09.05.2023

Мистецтво роботи за барною стійкою: опановуйте нову професію зі службою зайнятості

Ви харизматична, комунікабельна особистість? Друзі називають вас «людина-свято»? Застосуйте свій магнетизм і креативність у професійній діяльності! Державна служба зайнятості запрошує всіх бажаючих на навчання за професією «Бармен», яке стартує 15 травня 2023 року.

13:13:24 09.05.2023