Що таке ваучер і з якою метою він видається?

Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів професійного навчання. Таким навчанням може бути перепідготовка за робітничою професією, спеціалізація чи підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

09:05:28 27.04.2023

Оператор верстатів з програмним керуванням – професія, яка має майбутнє

Спитаєте чим займається цей фахівець? Відповідь є! Забезпечує процес оброблення металевих деталей на верстатах з програмним керуванням. Він веде процес оброблення деталей з пульта керування верстата; установлює і знімає деталі після оброблення; стежить за роботою систем верстатів, які обслуговує, може керувати групою верстатів; контролює оброблення поверхонь деталей та ін.

09:02:14 27.04.2023

Новий професійний старт для освітян: отримайте ваучер на навчання

Ви маєте вищу педагогічну освіту та є бажання підвищити  кваліфікацію «Вчитель фізики», «Вчитель хімії», «Вчитель української мови і літератури» «Вчитель математики»? У вас є унікальна можливість отримати ваучер та безкоштовно за сприяння Державної служби зайнятості здобути нові професійні компетенції.

14:20:43 24.04.2023

Які документи подаються для отримання ваучера?

Нагадаємо, що процедурні питання видачі ваучерів регулюються Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (зі змінами, у тому числі, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня  2023 № 249).

14:19:37 24.04.2023

Для бажаючих на Кіровоградщині є вакансії для підсобних робітників

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Кіровоградського обласного центру зайнятості, затребуваними є підсобні робітники. На сьогодні є 39 вакансій. Роботодавці не ставлять вимог до стажу роботи, заробітну плату пропонують у розмірі 6 700 гривень.

10:20:51 29.03.2023

Вакансія

Пропонуємо вакансію «Налагоджувальник автоматів і напівавтоматів»

10:19:43 29.03.2023

Грибна справа – вирішення проблеми безробіття на селі з курсами служби зайнятості

Збір грибів, як медитація. Під шепіт лісу, спів пташок, віч на віч з природою – це не робота, а відпочинок для душі і тіла. А, якщо ще врахувати, що грибівництво може стати джерелом прибутку і можливістю примкнути до категорії самозайнятого населення, то цінність навиків грибника виростає ще більше.

10:13:01 29.03.2023

Які зміни відбулися у законодавстві з питань надання соціальних послуг суб’єктам ринку праці?

На початку нагадаємо, що частиною 1 статті 24 Закону України “Про зайнятість населення” визначено перелік (види) соціальних послуг у сфері зайнятості. Водночас  встановлено, що порядок надання соціальних послуг визначається Кабінетом Міністрів України.

10:11:15 29.03.2023