Анкетування ВПО: кожна п’ята ВПО має потребу у працевлаштуванні

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну чимало українців змушені були залишити свої домівки і переїжджати в іншу місцевість. Вони покинули не лише свої домівки, але й свої робочі місця.

10:57:41 04.05.2023

Які витрати, пов’язані з професійним навчанням, оплачуються безробітному?

Нагадаємо, що з 29 березня 2023 року набрав чинності Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі - Порядок).

10:55:19 04.05.2023

102 роботодавці Кіровоградщини отримали компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

На Кіровоградщині наразі 102 роботодавці вже отримали позитивні рішення про виплату компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 150 внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:54:37 04.05.2023

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація за працевлаштування осіб, що перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 6 місяців?

Роботодавцям, які за направленням філії обласного центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних (що перебувають у такому статусі понад 6 місяців), компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску.

10:49:12 04.05.2023

Екотуризм та сільський зелений туризм! Бажаєте займатися цим професійно? Вам до нас Зелений сільський туризм, цікаво? Запрошуємо на курси

Хочете розвиватися в напрямку сільського зеленого туризму і не знаєте з чого почати? Розпочніть з курсів цільового призначення за навчальною програмою «Зелений сільський туризм».

10:48:55 04.05.2023

За яких умов не може бути виданий ваучер?

Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня            2013 року № 207 (зі змінами).

10:46:43 04.05.2023

Ваучер на навчання: нові професійні навички та компетенції

Ви маєте професійно-технічну або вищу освіту, не зареєстровані в Державній службі зайнятості як безробітні і є бажання опановувати нові знання або підвищувати власні професійні компетенції? Отримайте ваучер та навчайтеся! Скориставшись такою можливістю, у вас відкриються нові перспективи професійного розвитку та росту.

09:09:45 27.04.2023

Єробота: українські захисники й захисниці подали заявки на отримання грантів від держави на 21 млн грн для підприємництва

єРобота: українські захисники та захисниці вже подали заявки на отримання грантів від держави на створення або розвиток підприємництва на 21 млн гривень. Загалом було подано 54 заявки, 39 з яких — від учасників бойових дій. Ще 15 заяв надійшло від другого з подружжя ветерана. Більше про грантову програму: Уряд запустив нову грантову програму для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Заявки на отримання гранту потрібно подавати через портал Дія.

09:08:55 27.04.2023

Який документ дає право безробітному на професійне навчання?

Документом, що дає зареєстрованому безробітному право на професійне навчання в закладах освіти, які надають освітні послуги, або індивідуальне навчання на робочому місці (на виробництві) чи стажування у роботодавця, є сертифікат на навчання.

09:07:48 27.04.2023

На Кіровоградщині є майже 400 вакансій без досвіду роботи

В Кіровоградській області є робота, де роботодавці не вимагають від працівників досвіду. Актуальними є 389 вакансій. Серед них: апаратники оброблення зерна, бухгалтери, верстатники широкого профілю, водії, гірники, електрогазозварники, кухарі, лікарі, маляри, перукарі, продавці, синоптики, юристи та багато інших. Заробітна плата становить від 3 350 грн (0,5 ставки) до 20 000 грн.

09:06:36 27.04.2023