Подання заяв на отримання грантів: які строки встановлені у 2023 році?

Нагадаємо, що наказом Міністерства економіки України від 6 липня 2022 року № 1969, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 8 липня 2022 року за                             № 751/38087, затверджено Кінцеві строки подання заяв та граничні суми мікрогрантів. З урахуванням змін до цього наказу, внесених наказом від 19 січня 2023 року № 447, такі кінцеві строки встановлені і на 2023 рік.

14:57:42 26.07.2023

«Ти як?» – комунікаційна кампанія, що допоможе долати стрес та виклики війни

Що відбувається з нашою духовною енергією, як ми можемо заново віднайти джерело нашого життя, внутрішньої енергії та сил рухатися вперед, що робити якщо відчуваєш постійну втому та  знесилення, як подолати депресійний стан, запустити власний двигун та стати на «рейки» повноцінного життя та ефективно функціонувати у суспільстві?

14:55:06 26.07.2023

Стартап у бізнес через «єРобота»: у Кропивницькому запрацює крафтова пекарня-кав’ярня

Ідея створення крафтової кав’ярні виникла у кропивничанина Мацкевича Олексія Борисовича уже давно, але втілити її в життя ніяк не вдавалося. У власних силах чоловік не сумнівався, однак без фінансового підґрунтя реалізувати свою бізнес-ідею було неможливо.

14:53:30 26.07.2023

Більше 300 позитивних рішень та понад 70 млн грн: як закінчилась 11 хвиля програми «єРобота»?

Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у 11 періоді, який тривав з  19 червня по 2 липня поточного року, а також доопрацьовані заявки, поданих у попередніх періодах.

14:45:53 26.07.2023

«єРобота»: як воєнні дії надихнули жительку Кіровоградщини на відкриття швейного ательє?

З початком повномасштабного вторгнення на територію України жителька Кіровоградщини Наталія Миколаївна Кудлюк разом з односельцями на волонтерських засадах почала відшивати захисникам одяг та амуніцію. Саме тоді жінка і спробувала свої сили у швейній справі на практиці.

14:43:49 26.07.2023

Робота з РРО – з чого почати? З навчання від служби зайнятості!

Ви плануєте працювати із пристроєм, який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів? Такий реєстратор на сьогодні не новинка, однак новачкам потрібен час та наставники, аби опанувати його.

14:41:01 26.07.2023

Служба зайнятості пропонує майбутнім водіям відкрити категорію «В»

Хочете професійно навчитися водити авто та використовувати право водіння заробляючи на цьому? Водій транспортного засобу – одна з численних професій, попит на яку постійно зростає. Щоб стати висококваліфікованим фахівцем, слід оволодіти не лише правилами дорожнього руху, а й досконало володіти прийомами керування транспортним засобом.

14:28:44 26.07.2023

Як не впадати у паніку при надзвичайній ситуації? Для початку – пройти курси від служби зайнятості

Про алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», дій в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, надання першої домедичної допомоги собі та оточуючим розповідатимуть на короткострокових курсах цільового призначення за навчальною програмою «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану».

14:26:13 26.07.2023

Кур’єри та листоноші потрібні на Кіровоградщині

Перебуваєте у пошуку роботи? Готові долучитися до крутої команди та стати частиною головної пошти країни? Поспішайте! Для вас є вакансії листонош (поштарів) та кур’єрів. Роботодавці пропонують майже 7 тис. грн заробітної плати.

14:25:56 26.07.2023