Вакансія

Пропонуємо вакансію «Головний бухгалтер»

13:38:57 21.03.2023

ВАКАНСІЯ

Пропонуємо вакансію «Менеджер (управитель)».

13:37:20 21.03.2023

Ким приймається рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397, питання надання фінансової допомоги вирішується комісією, утвореною філією обласного центру зайнятості.

13:34:41 21.03.2023

ВАКАНСІЯ

Пропонуємо вакансію «Оператор верстатів з програмним керуванням»

13:32:14 21.03.2023

Чи впливає на можливість надання допомоги по частковому безробіттю отримання інших видів державних допомог?

Нагадаємо, що Законом України від 21 вересня 2022 року № 2622-IX до статі 20 Закону України “Про зайнятість населення” внесені зміни, які визначають, що компенсації, допомоги, інші виплати суб’єктам господарювання, передбачені Законом України “Про зайнятість населення”, надаються з урахуванням положень Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання". Сума державної допомоги за цими та будь-якими іншими напрямами державної підтримки та/або допомоги (незалежно від її видів та джерел) сукупно не може перевищувати суму незначної державної допомоги, визначеної Законом України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

13:31:27 21.03.2023

Перетвори свою пристрасть у професію – навчайся зі службою зайнятості

Бажаєте пов’язати своє життя із кулінарією? Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам зануритись в творчу і цікаву атмосферу створення їжі, завдяки навчанню за професією «Кухар».

13:29:15 21.03.2023

Які документи має подати роботодавець для отримання допомоги по частковому безробіттю?

Відповідно до пунктів 13 та 14 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702 (далі - Порядок), роботодавець (юридична особа або фізична особа-підприємець, який застосовує найману працю) для отримання допомоги по частковому безробіттю подає до філії обласного центру зайнятості (у тому числі через їх управління та відділи) заяву та відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю. Зазначені відомості подаються за формою, що є додатком 1 до Порядку.

13:27:14 21.03.2023

Звільнення працівника до закінчення строку збереження гарантій зайнятості: чи підлягає поверненню компенсація

Раніше у матеріалах обласного центру зайнятості, що розміщувалися під загальним хештегом  #Електронний_кадровий_клуб на сторінці у соціальній мережі Facebook, мова йшла про надання роботодавцям двох видів компенсації. Відповідно передбачено, що гарантії зайнятості мають надаватися працівникам на рік та на 2 роки.

13:26:47 21.03.2023

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: - що таке ваучер?

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за рахунок коштів Фонду страхування на випадок безробіття.

15:22:38 15.03.2023