Який документ регламентує порядок створення стимулів для інтеграції на ринок праці непрацюючим працездатним особам?

Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, її розмір та умови повернення визначаються Кабінетом Міністрів України. Це визначено у ст. 9 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

11:11:58 07.03.2023

Вакансія

Пропонуємо вакансію «укладальник-пакувальник».

11:08:51 07.03.2023

«єРобота»: пройдіть курси і перемога вам гарантована

Маєте ідею для створення власного бізнесу? Пропонуємо скористатися урядовою програмою  «єРобота»! Нагадаємо, що ця програма орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створенням нових робочих місць

16:40:47 01.03.2023

АТ «Укрпошта»: у Благовіщенській громаді є потреба у працівниках

Ви роботодавець і маєте потребу в  оперативному комплектуванні підприємство необхідними кваліфікованими кадрами? Завітайте до служби зайнятості і вам буде організований міні-ярмарок вакансій, де є реальна можливість поєднати ваші інтереси з інтересами громадян, які шукають роботу!

16:38:20 01.03.2023

За працевлаштування яких категорій безробітних роботодавці отримують компенсацію у розмірі половини фактичних витрат?

Нагадаємо, що роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю, можуть отримувати державну допомогу – компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці. Розмір такої компенсації не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виплати.

16:36:12 01.03.2023