Успадкував пай без документів

Сергій успадкував від бабусі земельний пай. Але оформити спадщину Сергію не вдалося — жодних документів на право власності бабуся не мала. Тоді він звернувся до системи БПД.

16:36 25.10.2021

Відновне правосуддя #кейс_БПД

Крадіжка, грабіж, розбійний напад… Один необачний крок – і можна опинитися на лаві підсудних, а якщо це ще й юнацька помилка, то взагалі можна зіпсувати собі подальше життя. На жаль, найчастіше підлітки це починають розуміти лише тоді, коли за справу береться поліція і їм загрожує суд.

16:33 25.10.2021

Позитивна практика системи БПД

Звільнення з роботи морально важко пережити, і особливо, якщо ще доводиться "вибивати" розрахунок та вихідну допомогу... Саме таке сталося з Оленою, клієнткою системи БПД.

16:30 25.10.2021

На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформацію до уваги бюджетних установ та організацій.

На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформацію до уваги бюджетних установ та організацій.

10:50 13.10.2021

З Днем вчителя

Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!

06:53 03.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

1 жовтня  о  10 годині відбудеться сесія Перегонівської сільської ради.

16:14 28.09.2021