Готуємося до зими

Група компаній «Кернел» надала в оренду КП «Перегонівка» трактор МТЗ 1221. Відвал для прибирання снігу було придбано комунальним підприємством.

13:52 12.11.2021

Фонд соціального страхування роз’яснює як діяти працівнику, якому відкрили е-лікарняний

Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних – сьогодні створено майже 1,4 млн медвисновків про тимчасову непрацездатність, 90% з яких у разі загальних захворювань або травм. На їх підставі було сформовано і передано до Фонду соціального страхування України на оплату 130 тисяч е-лікарняних.

16:41 11.11.2021

Чисте довкілля

Хоч село і невеличке, але жителям с. Табанове не байдуже його зовнішній вигляд. Люди самі проявили ініціативу і вирішили прибрати територію біля сільського клубу

11:37 08.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

16 листопада о 10 годині відбудеться сесія Перегонівської сільської ради.

13:53 05.11.2021

Цифрограм 2.0

Відповісти  на  90 запитань  із  цифрової  грамотності?  Легко!

10:25 05.11.2021

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

10:03 05.11.2021

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об'єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

11:29 29.10.2021