Право дострокового виходу на пенсію багатодітних матерів

Недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. Тому непорушними залишаються повага та вдячність до всіх матерів, а особливо тих жінок, які свідомо народжують, виховують та дають путівку в життя 5-ти і більше дітям. Для відзначення таких матерів встановлений достроковий вихід на пенсію.

13:24 25.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

20:20 20.01.2022

Досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію-можете отримати тимчасову соціальну допомогу від держави

Непрацююча особа, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату в зв’язку з відсутністю страхового стажу, може оформити тимчасову державну соціальну  допомогу. Про порядок оформлення вказаної допомоги інформує Діана Мелєзгінова,  юристка Благовіщенського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання БВПД.

09:59 13.01.2022

Незіпсована відпустка.Запізнилися на потяг-не біда

Святкова метушня охоплює зараз майже кожного. Дехто готується до відпустки, плануючи подорож та пакуючи валізи. Саме так було і з Оленою, яка дочекалась відпустки та збиралась насолодитися величчю зимових Карпат. Не так сталося, як гадалося.

09:53 13.01.2022

Хибний шлях до мрії:як виправити помилку та стати волонтером

Дмитро мріяв про модний одяг. Але у хлопця – учня одного з київських коледжів грошей на обновки не було. Тоді Дмитро вирішив, що зможе оновити свій гардероб, поцупивши одяг у одному з торговельних центрів столиці.

09:50 13.01.2022

Ви вирішили судитися.З чого починати?

Щоб захистити свої права, часом не обійтися без звернення до суду. Але для багатьох це занадто складна річ, і часто людина не знає, з чого почати, і чи взагалі доцільно це робити.

09:48 13.01.2022