День української хустки!

Жіночий колектив Перегонівської сільської ради вітають усіх з днем української хустки!

09:58 07.12.2021

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

15:39 02.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

03 грудня 2021 року о 10 годині  відбудеться дванадцята позачергова сесія.

16:14 01.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Громадяни, які мають земельні ділянки (городи) біля підстанції прохання терміново прийти в сільську раду та написати заяви на свої ділянки до 10 грудня 2021 року для подальшого їх оформлення в оренду. Земельні ділянки громадян, які не прийдуть та не напишуть заяви на свої ділянки будуть розподілені між громадянами, які подали заяви до сесії сільської ради.

16:20 30.11.2021