На Кіровоградщині потрібні бармени та офіціанти

Традиційно влітку зростає попит на працівників сфери обслуговування. За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у барменах (11 вакансій) та офіціантах (5 вакансій).

09:20:05 02.07.2021

Агропідприємствам Кіровоградщини потрібні понад 100 робітників

За інформацією обласного центру зайнятості, у агропідприємств Кіровоградщини є потреба у представниках професій, пов’язаних з обслуговуванням сільськогосподарського виробництва. На сьогодні у службі зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 105 вакансій.

09:19:04 02.07.2021

Отримай актуальну професію продавця за сприяння служби зайнятості

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у продавцях непродовольчих товарів.  Крім того, роботодавці області потребують 34 працівника за професіями: «Продавець непродовольчих товарів», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець-консультант».

15:46:11 17.06.2021

У червні безробітні Кіровоградщини можуть опанувати майстерність фрезерування

У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити безробітних громадян на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «Фрезерувальник».

15:45:00 17.06.2021