До центрів зайнятості області звернулося більше 200 внутрішньо переміщених громадян

Вирішення питань зайнятості громадян, які переміщуються на Кіровоградщину з тимчасово окупованої території, є одним із найбільш дієвих способів їх соціальної адаптації на новій території.

16:00:38 14.04.2022

Які документи має подати роботодавець для отримання компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Відповідно до пунктів 4 та 5 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 (далі – Порядок), для отримання компенсації витрат роботодавець не раніше ніж через 5 календарних днів після працевлаштування особи подає до базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості):

15:59:44 14.04.2022

За яких умов роботодавці можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці переселенців?

Відповідно до пункту 2 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331, компенсація витрат  надається роботодавцю за умов:

15:58:50 14.04.2022

Компенсація для роботодавців: хто може отримати державну фінансову підтримку

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Зазначеним порядком передбачено наступне.

15:55:50 14.04.2022

Клієнтам служби зайнятості: покрокові інструкції до дій

Державна служба зайнятості пропонує переглянути три інфографіки, які містять у собі всю важливу інформацію щодо реєстрації безробітних, їх обслуговування, а також виплати компенсацій роботодавцям у період воєнного стану.

13:40:44 05.04.2022

Чи передбачені особливості отримання соціальних послуг у період дії воєнного стану?

Особливості реєстрації безробітних у період дії воєнного стану визначені постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”.

13:39:26 05.04.2022

Чи можуть бути зареєстровані як безробітні внутрішньо переміщені особи без окремих документів?

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук під рубрикою “Правовий порадник шукача роботи” 23.03.2022 було розміщено матеріал про те, що під час воєнного стану особи, які перемістилися з території адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії, можуть реєструватись з особливостями, які передбачені для внутрішньо переміщених осіб (за умови отримання такого статусу).

13:37:19 05.04.2022

Про рівень підготовки у закладах професійної освіти

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщуються матеріали за результатами проєкту EU4Skills, у тому числі щодо результатів опитування випускників закладів професійної освіти. Серед іншого, досліджувалось питання рівня підготовки учнів у закладах професійної підготовки (на думку випускників цих закладів).

13:35:01 05.04.2022

Про експертну оцінку сфери сільськогосподарського машинобудування

Торік обласним центром зайнятості реалізовано проєкт EU4Skills. Одним із елементів проєкту було експертне опитування. Інформація про діяльність експертної фокус-групи у сфері сільського господарства була викладена на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук 13.01.2022.

13:34:57 05.04.2022

Які строки встановлені для подання приватними агентствами зайнятості звітності?

Відповідно до вимог Закону України “Про зайнятість населення”, суб’єкти господарювання, які  надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (суб’єкти трьох видів діяльності – ліцензовані агентства, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном; приватні агентства зайнятості, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні; агентства трудового лізингу, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців), зобов’язані подавати до центрів зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.

13:32:40 05.04.2022