До відома суб'єктів господарювання!!!

Постановою Кабміну від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

15:52 14.04.2022

ЧАТ-БОТ «ЗНАЙДИ РІДНИХ»

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

11:27 05.04.2022

Звернення від Кіровоградської дирекції АТ "Укрпошта"

Шановні мешканці, друзі. Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали. А для цього їм потрібні кошти, в тому числі і ті, які ЖЕК, газова компанія, тепловик, водоканал отримують щомісяця від нас з вами за спожиті послуги. Тому прошу всіх, хто має таку можливість, сплатити комунальні платежі. В тому числі це можна зробити у відділеннях Укрпошти або звичним для вас способом. Кожен з нас відповідальний за успіх нашої країни».

13:17 25.03.2022