На території Перегонівської ТГ запроваджується комендантська година

08:53 25.02.2022

ДО УВАГИ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ         ДЕПУТАТІВ ПЕРЕГОНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ПОСАДОВИХ ОСІБ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА!

ДО УВАГИ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДЕПУТАТІВ ПЕРЕГОНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ПОСАДОВИХ ОСІБ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА!

З 1 січня 2022 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік.

13:54 21.02.2022

День рідної мови

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

06:26 21.02.2022

20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Збройні Сили України вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів та воїнок, які беруть участь у захисті незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України від підступного споконвічного московського  кремлівського російського окупанта-терорист внаслідок збройної агресії російської федерації на Донбасі.

07:00 20.02.2022

19 лютого – День Державного Герба України

Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.  Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

06:39 19.02.2022

Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов'язано із оплатою лікарняних

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

09:16 18.02.2022